Home » Біотехнології » Artron експрес-тест для виявлення наявності мікотоксинів афлатоксинів AFT B1
Тест-смужки Artron

Artron експрес-тест для виявлення наявності мікотоксинів афлатоксинів AFT B1

Тест-смужки Artron AFT B1 використовуються для виявлення  наявності  мікотоксинів афлатоксинів AFT B1

Цей швидкий тест розроблений для детекції мікотоксинів афлатоксинів AFT B1 у зерні, горіхах, олійних культурах, злаках та інших продуктах. Він забезпечує видимий і якісний результат.Афлатоксини часто наявні в зернових у період до збору урожаю. Після збору урожаю зараження може статися як наслідок затримки просушки зерна або його неправильного зберігання. Афлатоксини спорадично виявляють у молоці, сирі, кукурудзі, арахісі, бавовниковому насінні, горіхах, мигдалю, інжирі, спеціях і в низці інших товарів і кормів.

Продукти з найвищим ризиком зараження афлатоксинами – це кукурудза, арахіс і бавовникове  насіння.  Основними ідентифікованими різновидами афлатоксинів є AFT B1, B2, G1 і G2. AFT B1 зазвичай превалює в більшості культур і продуктів харчування.

Тест Artron на афлатоксини спрямований на швидке, зручне і безпечне визначення наявності AFT B1 у зразкові. Результат тестування видимий протягом найбільше 10 хвилин. Уся процедура тестування триває максимум 15 хвилин. Кожна упаковка містить детальну інструкцію з використання тесту.
Тест для визначення афлатоксинів доступний у форматах касети і смужки.

Афлатоксини – це токсичні, канцерогенні, мутагенні, імуносупресивні агенти сильної дії, що виробляються як вторинні метаболіти грибами Aspergillus flavus і A. parasiticus на різних харчових продуктах, є токсичними речовинами грибкового походження (мікотоксинами).

×
Any questions?