Home » Засоби медичного призначення » Artron One Step тестовий набір для виявлення антитіл IgM та IgG до нового коронавірусу COVID-19.
тестовий набір коронавірусу COVID-19

Artron One Step тестовий набір для виявлення антитіл IgM та IgG до нового коронавірусу COVID-19.

Збудником нової коронавірусної пневмонії є новий коронавірус. ВООЗ офіційно назвала це захворювання як коронавірусне захворювання 2019 (COVID-19). Завдяки зростаючому попиту на ринку швидких та надійних рішень для виявлення коронавірусу (COVID-19), Artron Laboratories inc. (Сanada) представляє Вам свій Artron One Step  тестовий набір для виявлення антитіл IgM та IgG  до нового коронавірусу COVID-19, як Ваше універсальне  рішення для діагностики інфекції.

За допомогою вдосконаленого імунохімічного пристрою бічного потоку Artron і пропрієтарної суміші антитіл, ці тестові набори можуть виявити всі антитіла COVID-19 зі зручністю, у швидкий і надійний спосіб.

Принцип аналізу:

Artron One Step на антитіла COVID-19 IgM / IgG – це імунохроматографічний аналіз на захоплення антитіл для одночасного виявлення та диференціації антитіл IgM та IgG до вірусу COVID-19 у зразках сироватки, плазми та / або цільної крові людини.

Упаковка 25 шт.

Елементи, які є в упаковці:

  • Тестова касета;
  • Капілярна трубка;
  • Буфер;
  • Інструкція з тесту.

Скачати брошуру

З питань замовлення експрес тестів, будь ласка звертайтесь до

Уповноважений представник

Artron Laboratories Inc. (Canada) в Україні, Green Clinic SRC. LLC

+380443606770

+380800750842

+380631813995

Тести поставляються тільки за попереднім замовленням, поставка через 14 – 16 діб після замовлення

мінімальне замовлення 500 тестів

 

 

×
Any questions?