Home » Біотехнології » Тест-смужки на CP4 EPSPS Artron

Тест-смужки на CP4 EPSPS Artron

Тест-смужки на CP4 EPSPS Artron використовуються для виявлення наявності білка CP4 EPSPS (Roundup Ready ®) в генетично модифікованих організмах (в зерні та насінні, листі або частинах рослин).

Білок CP4 EPSPS шляхом генетичної маніпуляції робить рослини резистентними до гербіциду гліфосат, присутньому на ринку під назвою “Roundup®”.

Тест-смужки на CP4 EPSPS Artron легкі у використанні і не вимагають ніяких особливих знань і навичок. Вони підходять для дослідження тканин листя і насіння кукурудзи, сої, рапсу, бавовнику та інших сільськогосподарських культур.

Листя, паростки і насіння треба розтовкти і розбавити буфером чи водою. Для досягнення найкращих результатів тестування різні зразки треба розбавляти водою в різних пропорціях (детальна інформація міститься в інструкції до тесту). Вся процедура підготовки зразка і самого тестування займає не більше 10 хвилин.

Результат стає видимим впродовж 2-5 хвилин після занурення тестової смужки в пробірку зі зразком. Результат можна вважати недійсним через 30 хвилин.

Якщо CP4 EPSPS наявний у зразкові, на тестовій смужці з’явиться дві лінії. Одна лінія означає негативний результат. Тестування може проводитися будь-де, в тому числі в природному середовищі.

Для отримання якісного результату потрібен лише швидкs тест-смужки на CP4 EPSPS Artron, водопровідна вода, зразок рослини, піпетка, дробарка для насіння або товкачик. Тест Artron GeneTrue на  ГМО CP4 EPSPS доступний у форматі касети і смужки.

“Roundup®”– це неселективний системний гербіцид, який вражає, а часто і вбиває більшість рослин, що вступають із ним у контакт. ГМО білок CP4 EPSPS розроблено для забезпечення нових можливостей для фермерів у боротьбі з бур’янами. Експресія цього білка в рослинному організмі забезпечує високий рівень стійкості до гліфосату.

×
Any questions?