Home » Біотехнології » Artron експрес-тест для визначення фітази

Artron експрес-тест для визначення фітази

Тест-смужки Artron  призначені для визначення фітази в генетично модифікованих організмах (ГМО)

Artron експрес-тест для визначення фітази дозволяє отримати швидкий і видимий результат. Для проведення тесту необхідно мінімум обладнання (пробірка, водопровідна вода, дробарка для насіння або товкачик, тестова смужка чи касета Arton, призначена для детекції фітази). Отже, дослідження може бути проведене будь-де, в тому числі в польових умовах.

Artron експрес-тест для визначення фітази підходить для тестування і тканини листка, і насіння кукурудзи, бавовни та інших культур. Листки, паростки або насіння мають бути подрібнені і розбавлені водою чи буферним розчином. Для найкращого результату різні зразки треба розбавляти різною кількістю води (інструкції додаються). Вся процедура підготовки зразка і проведення самого дослідження займає максимум 10 хвилин.

Зазвичай результат видимий не пізніше, ніж за 2-5 хвилин після занурення тестової смужки у пробірку, що містить зразок. Результат буде недійсним через 30 хвилин. Якщо фітаза наявна у зразку, на тестовій смужці з’являться дві червоні лінії. Одна лінія свідчить про негативний результат. Artron експрес-тест для визначення фітази доступний у форматах касети і смужки.

Фітаза використовується як адитив (харчова домішка) в кормах для тварин із метою розщеплення фітинової кислоти в кукурудзі, яка містить 60% фосфору в кукурудзі. Фітаза підвищує швидкість засвоєння фосфору тваринами на 60%. Фосфор є важливим елементом для росту і розвитку всіх тварин і відіграє ключову роль у формуванні скелету і життєво важливих метаболічних шляхів. Трансгенна кукурудза із вмістом фітази, розроблена і ліцензована Китайською академією сільськогосподарських наук (CAAS) після семи років досліджень, дозволить виробникам кормів для тварин припинити придбання фітази і кукурудзи окремо. Це дасть змогу усунути необхідність змішування двох інгредієнтів, а отже, заощадить кошти, зекономить час, обладнання і робочу силу для виробників тваринних кормів.

Зв’язок з нами по телефону:

+380443606770

+380800750842

+380631813995

×
Any questions?