Home » Екосистемне планування » Послуги у сфері сталого розвитку
Послуги

Послуги у сфері сталого розвитку

Послуги у сфері сталого розвитку.

Рішення щоденних практичних завдань, незалежно від ступеня їх важливості, не повинно відбуватися зі збільшенням майбутніх ризиків і витрат. Функціонування як суспільства, світового господарства, так і окремо взятого бізнесу чи домогосподарства має бути побудовано на посиленні ступеня міцності його положення в одиницю часу.

Враховуючи, що темпи розвитку цивілізації прискорюються, то впевненість у віддаленості наслідків своїх власних дій чи бездіяльності, внаслідок якої споживаються непоправні ресурси або завдається непоправної шкоди, не може бути визнана розважливою, так як прогнозоване час настання наслідків неминуче виявиться значно коротше очікуваного, і може бути не успадкована наступними поколіннями, а успішно «спожита» поколінням їх спровокував. Самовпевненість властива людству вже принесла кожному з нас свої численні плоди. Необхідність будувати стратегічні плани і щоденну діяльність на принципах стійкості – є єдина можливість не «пиляти сук» на якому сидить кожен представник населення планети Земля. Однак, відійшовши від загальних фраз, ми побачимо, що гарантії майбутнього благополуччя знаходяться в кожному конкретному продукті або рішенні, розробленому на принципах сталого розвитку та функціонуючому під його забезпечення.

Ознайомтеся, будь ласка, з пропозиціями про послуги науково-дослідного центру «Зелена клініка» для проектів у сфері сталого розвитку далі на цьому сайті.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995