Home » Біотехнології » Artron експрес-тест для визначення кленбутеролу (CBL)
Artron

Artron експрес-тест для визначення кленбутеролу (CBL)

Імунохроматографічний тест дозволяє визначити наявність кленбутеролу в тваринному кормі, сечі та м’ясі.

Кленбутерол (CBL) – це хімічна сполука β-адренергічного агоніста епінефрину і має подібну до епінефрину і левопеду структуру. β-адренергічний агоніст епінефрин стримує накопичення жирових тканин у свиней, безпосередньо впливає на метаболізм і розщеплює більшу кількість жирів, також притлумлюючи і синтез жирів. Ректопамін, присутній на ринку під назвами “Peilin”, “Puiling”, or “Paylean®”, переважно використовується для впливу на метаболізм свиней, результатом якого є перехід поживних речовин у м’язи, а не в жир, тому він також
називається «есенцією пісного м’яса». Оскільки есенція пісного м’яса містить епінефрин (адреналін), людина, котра вжила її в їжу,  може відчувати пришвидшене серцебиття, тремтіння кінцівок, запаморочення і навіть синдром ураження нервової системи і пальпітацію. Найбільше схильні до названих синдромів люди, що страждають від коронарної хвороби серця і гіперпаратиреозу.
Тестовий набір Artron CBL допомагає дослідити свинину, а також сечу свиней і корм на предмет вмісту кленбутеролу. Тест призначений для професійного використання. Вся процедура тестування, окрім підготовки зразка, триває не більше 10 хвилин. Інструкції з використання тесту й інтерпретації результатів додаються до кожної упаковки. Тест доступний у форматі касети і смужки.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995