Home » Біотехнології » Artron експрес-тест для визначення високоглікозильованої рекомбінантної фітази

Artron експрес-тест для визначення високоглікозильованої рекомбінантної фітази

Тест-смужки Artron на високоглікозильовану фітазу призначені для визначення високоглікозильованої рекомбінантної фітази з Asperillus Niger.

Фітаза підвищує швидкість засвоєння фосфору тваринами на 60%. Фосфор є важливим елементом для росту і розвитку всіх тварин і відіграє ключову роль у формуванні скелету і життєво важливих метаболічних шляхів. Використання фітази як домішку в корми для тварин у Європі, Північній Азії, Північній Кореї, Японії та інших регіонах є обов’язковим з природоохоронною метою.

Швидкий тест Artron дозволяє перевірити зразок на вміст високоглікозильованої фітази швидко і без будь-якого спеціального обладнання. Все, що потрібно для проведення дослідження, – це пробірка, водопровідна вода, дробарка для насіння або товкачик, тестова смужка чи касета Arton, призначена для детекції високоглікозильованої фітази. Процедура тестування триває не довше 10 хвилин.

Результат звичайно видимий не пізніше, ніж за 2-5 хвилин після занурення тестової смужки в концентрат зразка. Результати дослідження будуть недійсними через 30 хвилин. Якщо високоглікозильована фітаза наявна у зразкові, на тестовій смужці з’являться дві лінії. Одна лінія свідчить про негативний результат. Цей тест підходить для перевірки тканин листка і насіння кукурудзи, бавовни, інших культур. Листки, паростки або насіння мають бути подрібнені і розбавлені водою чи буферним розчином. Для найкращого результату різні зразки треба розбавляти різною кількістю води (інструкції додаються). Тестування може бути проведене навіть у польових умовах. Artron тест для визначення високоглікозильованої рекомбінантної фітази доступний у форматах касети і смужки.

Фітазу використовують як адитив (харчова домішка) в кормах для тварин із метою розщеплення фітинової кислоти в кукурудзі, яка містить 60% фосфору в кукурудзі.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995