Home » Здоров'я рослин » Консультації із захисту кімнатних рослин
захисту кімнатних рослин

Консультації із захисту кімнатних рослин

У разі виникнення необхідності необхідність встановити причину виникнення хвороби кімнатної рослини або бонсаї, визначити заходи боротьби із збудниками фітопатії, правильно відкоригувати умови утримання кімнатної рослини, щоб забезпечити їй додаткові можливості для природної протидії хвороб і шкідників, укріпити і підвищити декоративність рослини, Ви можете звернутися до фахівців нашого центру.
Науково-дослідний центр здоров’я рослин і екосистемного планування «Зелена клініка» надає послугу виїзного огляду кімнатних рослин з метою їх фітопатологічного, фітосанітарного обстеження, а також перевірки відповідності умов його утримання біологічним вимогам виду. Виконуються термінові виїзди для надання допомоги запущеним екземплярам, а також рослинам, які погано перенесли пересадку, сбій у догляді, перестановку чи перевезення на
нове місце.
Увага! Фахівці центру не здійснює виїзди для огляду загиблих рослин з метою визначення причини їх загибелі, а також не визначають відповідальних за загибель рослин осіб! Це не є предметом науково-дослідної роботи центру.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995