Home » Екосистемне планування » Швидка допомога рослинам – фітопатологічні послуги
допомога рослинам, фітопатологічні послуги

Швидка допомога рослинам – фітопатологічні послуги

Фахівці нашої фітопатологічної служби здійснюють термінові виїзди для обстеження і швидкого лікування рослин з метою припинення розвитку патологій і нормалізації процесів життєдіяльності, відновлення екологічної рівноваги як в межах організмів окремих рослин, так і насаджень вцілому.

Наша головна перевага, це цілісний екосистемний підхід і комплексний аналіз факторів, які впливають на рослину або насадження з наданням тривалих рекомендацій на місці. Ми надаємо письмові консультації придатні для тривалого використання та корекції догляду замовником, об’єднуючи та структуруючи всі дані за попередні періоди з метою зменшення подальших витрат замовника на утримання та догляд. Більше на нашому спеціалузованому веб-ресурсі з управління здоров’ям рослин http://zelenaklinika.com/

Науково-дослідний центр та компанії всеукраїнської сервісної мережі, мають в наявності необхідні інструменти і препарати, що дозволяють оперативно впливати на рослини, щоб уберегти їх від загибелі і швидко відновити їх стан, до максимально можливого рівня, сприяючи його наближенню до характерного для здорових екземплярів того ж виду. Ми також проводимо роботи із запобігання розповсюдження фітопатій на інші рослини і вживаємо заходів із оздоровлення рослинності на Вашій ділянці. Обсяг робіт визначається індивідуально. Вартість залежить від складності та специфіки роботи.

Ми провадимо якісні консультації, виконуємо необхідні процедури та не продаємо засоби захисту рослин та послуг третіх осіб. На відміну від чисельних постачальників агрохімікатів та підрядних компаній в галузі ландшафтного дизайну, ми не надаємо “безкоштовних” консультацій, чи консультацій за символічну плату або вартість виїзду, проте не намагаємось погодити приховані обсяги робіт згодом.

Ми пишаємось, що приймали участь в створенні української фітопатологічної наукової школи та випустили в світ цілу плеяду учнів з практично отриманим у нас досвідом. Проте ми попереджаємо Вас про наявність імітаторів, які контрафактно використовують нашу або схожі назви, працюючи за підозріло низькими цінами, що свідчить про їх кваліфікацію, культуру та рівень сервісу. З метою гарантії отримання замовником найкращої якості експертних послуг, ми завжди дотримуємося справедливих цін за якісні послуги і ніколи не будемо знижувати їх до ринку випадкових та несвідомих постачальників послуг.  Принципи за якими формується ціна наших послуг та ціни на послуги Ви зможете переглянути тут http://zelenaklinika.com/price/

Іноді з причин недогляду, тривалих несприятливих погодних умов, швидкого поширення хвороб або шкідників рослини потребують термінового лікування і оздоровлення. Часто, якщо цього не відбувається, можлива часткова або повна втрата врожаю, загибель окремих особин або цілих ділянок рослинності, поширення хвороб або шкідників на інші ділянки і території, інакше кажучи, може виникнути значний ризик, наслідки якого згодом можуть обійтися невиправдано дорого.

Тому після виявлення перших ознак наявності збудника фітопатії та визначення причини, чи вже помітних фітопатологічних змін, необхідно відразу ж вжити відповідних заходів. Щоб захист рослин відбувся максимально успішно, часто буває потрібна допомога фахівця, який точно визначить причину хвороби і обере найбільш ефективні шляхи оздоровлення та реабілітації, виходячи з умов прозростання рослин, властивостей грунту, особливостей мікроклімату, тощо.

Будь-які рослини, декоративні рослини приватних садиб, ділянки лісу, природні рослинні екосистеми, природні і штучні водойми, спортивні та декоративні газони, плодовий сад, а також посіви сільськогосподарських культур, багаторічні насадження, закритий грунт тепличної культури та оранжереї, тощо.

Отримати первинну консультацію і викликати фахівця Ви можете за тел.:
+380443606770
+380800750842
+380631813995

Також Ви можете скористатись нашим міжнародним електронним сервісом з дистанційного визначення причин виникнення фітопатій (патологій рослин) за характерними ушкодженнями шкідників, ознаками хвороб рослин або симптомами дефіциту (нестачі) поживних речовин: http://e-phytopathology.greenclinicglobal.com/

(Увага! Ідея, продукт та  технологічні алгоритми сервісу e-Phytopathology захищені законодавством Естонії, України та актами міжнародного права! Будь-який порушник буде притягнений до відповідальності за контрафактну діяльність!)