Home » Відновні ресурси та навколишнє середовище » Електромобільність в Україні
Електромобільність

Електромобільність в Україні

Електромобільність – галузь яка розвивається навколо заміщення транспорту з двигунами внутрішнього згорання, транспортними засобами з електричними двигунами та акумуляторними батареями, а також гібридними транспортними засобами. Цей інноваційний впевнено зростаючий в світі сектор, розвиток якого зумовлений технологічним прогресом, останнім часом показує все більш високі значення обсягів продажу електричних транспортних засобів та розвитку інфраструктури для зарядки та обслуговування.

Великий обсяг попит українського внутрішнього ринку транспортних засобів, розвинена енергетика, висока конкурентоздатність електричної енергії в порівнянні з нафтопродуктами створюють прекрасні передумови для розвитку присутності та успіху компаній, які пропонують електричні транспортні засоби різноманітного призначення.

Враховуючи великий промисловий потенціал країни виробництво та складання електричних автомобілів, враховуючи значний промисловий потенціал України та доступність необхідних кваліфікованих кадрів, може бути розміщене в цій країні. На потенційний обсяг ринку електрифікації наявних транспортних засобів вказує загальна чисельність транспорту та популярність послуг з газифікації транспортних засобів установками для споживання LPG та метану, яка проводиться з метою зменшення подальших експлуатаційних витрат.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995