Home » Події » EVIM Ukraine – 2016
EVIM Ukraine

EVIM Ukraine – 2016

Electric Vehicle and Infrastructure Meeting – 2016 є міжнародною подією, яка має на меті забезпечення дискусійної та нетворкінгової платформи для розвитку електромобільності в Україні. #evimukraine

EVIM Ukraine – 2016 присвячена розвитку українського ринку електричних транспортних засобів та інфраструктурі, необхідній для забезпечення перспектив широкого використання електричних транспортних засобів чисельними приватними споживачами, а також користувачами з корпоративного, муніципального та державного секторів.

Дата: 23 березня 2016

Місце проведення: Київ, Україна

Формат: круглий стіл, панельна дискусія

Мета: Обговорити в зручній неформальній обстановці можливості і перспективи ринку електричного транспорту в Україні, шляхи створення інфраструктури для зарядки батарей і технічного обслуговування електромобілів. Розглянути можливі комунальні, комерційні та індивідуальні рішення. Спільно визначити бачення розвитку електромобільності (electromobility) в Україні.
1. Можливості та розвиток українського ринку електричних транспортних засобів і гібридних транспортних засобів із підзарядженням. Розвиток дистрибуції електромобілів та сервісних мереж.
2. Міська і міжміська інфраструктура для електричних транспортних засобів в Україні. Ринок зарядних пристроїв. Поточний стан, досягнення та майбутнє. Розвиток інфраструктури: бачення та доступні можливості.
3. Розвиток використання електромобілів в комерційній діяльності та комунальному господарстві (міський транспорт, таксі, служби кур’єрської доставки, пошта, комунальні служби і т. д.) в умовах міст України. Економічний ефект від ЕТЗ, як основна мотивація до розширення використання.

Організатор: Науково-дослідний центр «Зелена клініка» www.greenclinic.com.ua

Сайт події:http://evim.greenclinicglobal.com/

Робочі мови зустрічі: англійська, українська, російська.

×
Any questions?