Home » Лісові та природні теріторії » Консультації із захисту рослин

Консультації із захисту рослин

Провідні фахівці нашого центру здоров’я рослин і екосистемного планування «Зелена клініка» надають професійні консультації в профільних для центру сферах діяльності, зокрема: захист рослин і зелених насаджень, збереження дерев лісових і плодових порід, підвищення продуктивності сільськогосподарських культур, поліпшення зовнішнього вигляду декоративних рослин, виявлення фітопатій, боротьба з шкідниками, підбір рослин під визначені умови та пр. Ви можете отримати у нас якісну консультацію.

Наш науково-дослідний центр надає дистанційні та виїзні консультації. Вартість таких послуг залежить від складності та специфіки питання. Вартість виїзних консультацій розраховується з урахуванням вартості транспортного забезпечення.

Всі наші поради і знання виходять з багаторічного досвіду, базуються на повсякденній практиці
діяльності щодо захисту рослин і екосистемному плануванню. Також на регулярній основі надається послуга абонементного консультативного супроводу захисту рослин та насаджень. У нас Ви можете не тільки отримати консультацію, а й здійснити з нашою допомогою діагностику стану Ваших насаджень і, при необхідності, замовити у нас послуги з оздоровлення рослин і профілактики захворювань.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995