Home » Енергетика » Рішення з фотовальтаїки. Сонячні електростанції
Сонячні електростанції

Рішення з фотовальтаїки. Сонячні електростанції

Ми спеціалізуємось на розробці рішень високоефективних сонячних електростанцій, комплектації, постачанні та комплексній реалізації проектів раціональної вартості будь-якого масштабу та складності призначених для окремого встановлення або супутньої установки на комерційних промислових та таргівельних об’єктах, житлових будинках та приватних садибах.

Якість, надійність, довговічність та низькі ціни забезпечені прямим постачанням та гарантією від більш ніж 30 найкращих світових виробників, насамперед спеціалізованих на масових комерційних інсталяціях.

Нашою перевагою є кліматична адаптованість установок, які чудово працюють в нашій широті в будь-яку пору року.

Ми турбуємось про актуальність технології і своєчасно виводимо з нашого асортименту моделі фотоелектричних сонячних панелей, які скоро морально застаріють або замінені на більш ефективні, легкі та технічно досконалі.

Наш науково-дослідний потенціал та міжнародний досвід дозволяє нам пропонувати найкращі технічні рішення, з високими естетичними якостями, на крок попереду більшості постачальників.

Всі замовники забезпечуються консультаціями, гарантійною підтримкою та технічним обслуговуванням. Надійність систем та гарантія виробників робить технічні втручання практично непотрібними.

Кожен замовник, крім автономних установок, буде супроводжений нашими фахівцями, щодо підключення до мережі та продажу електроенергії за зеленим тарифом. Ми добре знаємо українське, європейське законодавство та чинне міжнародне право і забезпечуємо цим наших споживачів перевагою, щодо термінів та акуратності оформлення документів. З моменту підключення генеруючої потужності Ваші інвестиції, вкладені в спорудження енергетичної установки починають повертатись.

Все обладнання є сертифікованим та безпечним, а головне працює абсолютно безшумно.

Якщо Ви хочете сьогодні встановити обладнання, яка залишиться актуальним багато років, Ви звернулись за правильною адресою. Найбільш легкі та сучасні панелі створюють мінімальне навантаження на конструкції дахів та фасадів, і потребують значно більш низьких витрат на несучі елементи. Наявність спеціальних гнучких елементів та панелей нестандартного розміру дозволяє задовольнити вимоги будь-якого архітектора, у разі інтеграції в конструкцію будівлі.

Молода команда фотовольтаїчного напрямку нашого Науково-дослідного центру, який був заснований 2002 року, посилена досвіченими енергетичними інженерними кадрами з більш ніж 30-річним досвідом контрактного спорудження потужних електростанцій на Близькому Сході та в інших країнах, що працює на найкращому обладнанні, забезпечить Вам найкращий результат.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995