Home » Екосистемне планування » Консалтинг в галузі урбаністики
функціонування населених пунктів

Консалтинг в галузі урбаністики

Застосування принципів сталого розвитку в плануванні та організації функціонування населених пунктів. Розробка рішень з організації та раціоналізації процесів забезпечення комфортної та безпечної життєдіяльності населених пунктів.

Розроблювані рішення, насамперед, охоплюють питання формування зручної та дружньої до людини, екологічно та техногенно безпечної, економічно ефективної, стійкої та безвідмовної, максимально раціональної системи улаштування міської (чи іншого населеного пункта) інфраструктури та якісного управління процесами забезпечення функціонування насаленого пункту.

Крім того, при вирішенні системних питань урбаністики, виникає широкий спектр практичних завдань, для вирішення яких потрібен розгляд таких питань, як стабільність та мінімізація експлуатаційних витрат: прибирання вулиць, прибирання снігу, навантаження та вивезення снігу, прибирання льоду і заходи проти обліденіння, видалення та запобігання утворення бурульок, прибирання сміття, його вивезення, захоронення та переробка, утримання зелених насаджень (полив, стрижка, арбористика — обрізка та кронування дерев, кріплення дерев, догляд за старими деревами, полив, зкошування газонів, скошування трави на узбіччях і схилах насипів), підтримання стану архітектурних об’єктів, і т. д. Оптимізація витрат на ці заходи, підвищення ефективності праці та продуктивності комунальної техніки, є також об’єктом аналізу і консультування нашого центру.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995