Home » Екосистемне планування » Системи екологічного та промислового моніторингу – проектування і комплектація
Зелена клініка

Системи екологічного та промислового моніторингу – проектування і комплектація

Науково-дослідний центр «Зелена клініка» відповідно з поставленими завданнями або виявленої проблематикою, розробляє концепції, проектує і комплектує на основі кращого світового обладнання, як невеликі вимірювальні системи, так і комплексні системи моніторингу параметрів об’єктів навколишнього середовища. До їх переліку входять контрольовані параметри повітря, води відкритих водойм, грунтових вод, питної води, води атмосферних опадів, рівні шумових і вібраційних навантажень, екологи-радіологічні показники і т. д.

Всі наші знання та, накопичений за роки досліджень і практичної діяльності, досвід додається для розробки та впровадження рішень у сфері контролю та захисту навколишнього середовища. Всі наші клієнти отримують новітні і найбільш досконалі програмно-апаратні рішення на основі найбільш актуальних та ефективних продуктів світових виробників контрольно-вимірювальних систем, конструктивно близьких до технічної і концептуальної досконалості в даний момент часу.

Ці рішення відрізняються зваженістю по критеріям ціна – якість, та відкривають можливості для наших клієнтів працювати в необхідному їм напрямку не вкладаючи у вирішення простих завдань надмірні обсяги фінансування. Також здійснюється інвестиційний консалтинг і аудит техніко-економічних обгрунтувань з вищевказаної тематики.

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995

 

×
Any questions?