Home » Про центр » Місія і бачення
Місія

Місія і бачення

Місія Науково-дослідного центру «Зелена клініка», інноваційного лідера розвитку і впровадження сталих рішень, – турбота про здоров’я людини, тривалість та якість її життя, збереження природи як життєвого середовища для теперішніх та майбутніх поколінь людей, вільного від загрози проблеми зміни клімату та більшості поточних глобальних проблем людства.

Наш підхід полягає у виявленні та довготривалій корекції шкідливих впливів на здоров’я та якість життя людини, що приходять в повсякденне життя людей з техногенно модифікованого навколишнього середовища. Нормалізуючи екосистемні порушення, ми працюємо з подальшим прагненням до стабілізації екосистем, зменшення хімічного і техногенного впливу на людину, редизайну архітектури інфраструктури і міського простору і природних ареалів, технологічного оновлення, заміни джерел енергії та ресурсів на відновні, використання всіх доступних раціональних засобів сучасності, а також забезпечення розробки, проектування та створення, впровадження, пошук, застосування та постачання та дистрибуцію таких інструментів.

Ми віримо. Ми піклуємося. Ми зберігаємо.

Ми віримо в можливості, що розгортаються через повсюдний перехід до постійної практики використання сталих, енергоефективних, дружніх до довкілля та безпечних технологій, системних раціональних організаційних структур і управлінських рішень, а також максимально можливу відмову від споживання невідновних джерел енергії, шкідливих чи таких, що не підлягають переробці, типів матеріалів та сировини, встановлення низькоемісійної економічної практики.

Ми піклуємося про здоров’я людини, тривалість і якість її життя способами корекції помилок у поводженні з природними ресурсами, живими рослинами, організмами та їх спільнотами, вдосконаленням управління виробництвом, інфраструктурою, процесів підтримки життя і сталого розвитку людини, фокусуючи увагу на практичному відкритті рівного доступу до високого рівня можливостей.

Ми зберігаємо найбільші людські цінності: довголіття та здоров’я дорослих і дітей, і ми робимо це природними та сталими способами, надаючи людям обізнаність та можливість вибору, у межах нашої компетенції. В умовах мегаполісу чи техногенного середовища, здебільшого непридатного для нормального життя і розвитку широкого спектру видів, у складних умовах приміських земель і лісів ми знаходимо і впроваджуємо нові шляхи забезпечення людей сусідством живої природи, яка виробляє для нас кисень, поглинає шум, дим, пил, вібрацію, очищує повітря і ґрунт.

Бачення.

Майбутнє світу, в якому ми живемо, залежить від раціональних об’єднаних зусиль його мешканців, спрямованих на досягнення позитивних цілей. Майбутнє світу, вільного від загрози проблеми зміни клімату та більшості поточних глобальних проблем людства, досягається зараз, щоденною працею, просвітою, відповідальним впровадженням інновацій, глобальним поширенням кращих практик управління та промоцією сталого способу життя.

Майбутнє нашої компанії – провідні позиції у сфері розвитку практичних, економічно ефективних рішень у всіх галузях нашої компетенції, включаючи: сталий розвиток, захист довкілля, безпеку та якість харчових продуктів, біотехнологію, альтернативну енергетику, екосистемне планування та оптимізацію біопроцесів, здоров’я рослин, урбанізм та ландшафтну архітектуру, лісове господарство, тощо.

Це покращить здоров’я, підвищить тривалість та якість життя людей, розширить доступ до способів ведення здорового способу життя шляхом усунення шкідливих факторів, які справляють великий вплив на життя людини, а також шляхом забезпечення можливості виживання та довговічності живої природи на густонаселених територіях і в промислових зонах.

Забезпечення наших клієнтів і партнерів якісними товарами та послугами на довгі роки, з любов’ю і повагою, відповідальністю і розумінням, – наша найбільша цінність. Дякуємо за те, що Ви є з нами!

Наші тел.:
+380443606770
+380800750842
+380631813995