Home » Комунальні процеси » Продаж снігоприбиральної техніки Zaugg і портативних снігоприбирачів
ТЕХНІКА ДЛЯ ПРИБИРАННЯ СНІГУ

Продаж снігоприбиральної техніки Zaugg і портативних снігоприбирачів

ПРОФЕСІЙНА ТЕХНІКА ДЛЯ ПРИБИРАННЯ СНІГУ ТЕХНІКА ДЛЯ ПРИБИРАННЯ СНІГУ НА ТЕРИТОРІЯХ, АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ, ІНФРАСТРУКТУРИ АВТОМАГІСТРАЛЕЙ ТА ЗАЛІЗНИЦЬ

Науково-дослідним центром «Зелена клініка», імпортером Zaugg в Україні, офіційно поставляється професійна снігоприбиральна техніка, включаючи техніку ZAUGG (Швейцарія) високої продуктивності для автомобільних і залізниць, включно моноблоки, самохідні машини для ліквідації надзвичайних ситуації, тракторні навісні, комунальні роторні снігоприбиральні апарати і снігозбиральні відвали.

В асортименті компанії представлені одні з кращих найкращих у світі альпійських снігоприбирачів Zaugg, які довгі роки дозволяють жителям гірських районів Європи та Америки боротся зі снігом на дорогах, площах, забезпечують оперативне розчищення міжнародних і місцевих шляхів сполучення від багатокілометрових снігових заметів товщиною в кілька метрів, вивільняючи зі снігового полону людей в їх оселях та занесених снігом машинах. Зверніть увагу на універсальність, міцність і інженерну продуманість конструкції і швейцарську якість антикорозійних покриттів деталей машин Заугг.

Асортимент техніки охоплює діапазон від компактних високопродуктивних машин агрегатованих з ручною та мінітехнікою, тракторами, до середніх машин для тракторів, вантажних машин, навантажувачів, сільськогосподарських і лісових енергетичних установок, силосних комбайнів і самохідних агрегатів, а також машин ультра-високої продуктивності з власними двигунами, швидкісних самохідних снігоприбиральних машин і машин для очищення залізничних колій і аеродромів (злітних смуг, льотних полів). Машини мають величезний набір кріплень і перехідників і можуть бути агрегатовані та використані разом з будь-якими вітчизняними чи імпортними машинами і механізмами, включаючи будівельну техніку й екскаватори.

Всі наші клієнти можуть скористатися послугою планування снігоприбиральних заходів. Послуга полягає в аудиті Вашої системи швидкого реагування на зміну метеоумов, удосконалення або побудова відповідної служби на підприємстві. Планування системи прибирання снігу на Вашій території, підбір типу і розрахунок продуктивності снігоприбиральної техніки, консультування щодо організації процесу, при придбанні швейцарських снігоочисників Zaugg – проводиться безкоштовно! Ознайомитися з подробицями Ви можете на сторінці в Фейсбук https://www.facebook.com/zauggukraine

Зв’язок з нами по телефону:
+380443606770
+380800750842
+380631813995